Image Image
 
שנים של כאבי ברכיים חלפו מן העולם ע"י טיפול בסו-ג'וק הדפס דואל
נכתב על ידי ריקי8   
su-juk1סו- כף יד ג'וק- כף רגל .
היא שיטת טיפול יעילה ועוצמתית במיוחד המשלבת דיקור, מגנטותרפיה, טרמותרפיה,
טיפול באמצעות זרעים, צבעים ועוד. הטיפול נעשה דרך כפות הידיים הרגליים
והתוצאות ברוב המקרים מהירות. יתרון גדול של השיטה הוא שהמטפל יכול לטפל גם בעצמו.

לשיטה זו הגעתי לפני מספר שנים ולאחר שחוויתי טיפול שלי על עצמי אשר הביא לתוצאות מפתיעות ומעודדות החלטתי להתעמק וללמוד אותה .

su-jukכשאנו סובלים מכאב כלשהו הוא ישתקף באיזור הקשור אליו בגוף בצורת כאב. עלינו לחפש את הנקודה הרגישה ביותר בידים או/ו  ברגלים ולטפל בה, אם ע"י עיסוי, דיקור וטכניקות טיפוליות אחרות. התגובה תהיה מידית ותפתיע כל מי שישתמש בה. ומכאן יפתח תהליך טיפולי שיכול להסתיים ברגעים ספורים או אפילו בחודשים ארוכים .

יש לי נטייה טבעית ,לבדוק את שיטות טיפול החדשות אשר אני נפגשת בהן, על עצמי . כך פניתי לעצמי וחשבתי כי הגיע הזמן לעבוד על הברכיים הכואבות שלי , כאב שנמשך שנים. הצורך שלי בספורט הוא רב וגם הצורך שלי לטייל ברחבי מדינתנו היפה הוא גם כן רב . לפני כן , פניתי לאורתופדים והם המליצו לי על קניית גרביים אלסטיות. קניתי גרביים מכול הסוגים ודבר לא עזר. גרבתי בטיולים את הגרביים האלסטיות היקרות , היה לי חם ורציתי להעיף אותן מהרגליים אבל הכאב היה רב ולא אפשר לי לנהוג אחרת , יותר מכך , לא יכולתי לצעוד בטיולים ארוכים המיועדים למיטיבי לכת, כמו שנהגתי לעשות ותסכוליי הלכו וגברו וכבר אמרתי נואש. הבנתי כי עלי לקבל את מצבי החדש וזהו , אין מה לעשות . לכן , כשפגשתי שיטה זו, שאחד היתרונות שלה הוא לטפל ספציפית במכאובי הגוף, המוטיבציה שלי לרפא את ברכיי שולהבה מחדש.

בתחילה קניתי ספר הדרכה יחד עם ערכת ריפוי בסיסית . קראתי בו בכל רגע פנוי  והחלטתי כי יש לי ידע בסיסי לפתור לעצמי ברכיים כואבות. שם חל מהפך עצום . בעזרת מקל ריפוי גיליתי את נקודת הריפוי האישיות שלי והתחלתי ללחוץ בנקודות אלו בטכניקות שונות של הסו-ג'וק: מקל הריפוי , טבעת עיסוי ,הדבקת זרעים אורגניים ספציפיים שקניתי בחנות טבע . עבדתי על המקום מידי ערב לפני השינה וגם כאשר היה לי זמן פנוי במהלך היום . לאט ,לאט ירדו הכאבים בנקודות הריפוי וכמובן ברגליים  עד שפסקו לחלוטין.

היום, שלוש שנים אחרי הטיפול ואחרי  לימודים לתואר מטפל מוסמך בסו-ג'וק , אין זכר לשום כאב בברכיים .אני צועדת ללא גרביים אלסטיות ברחבי המושבה שלי וברחבי ארץ ישראל היפה שלנו . כמו כן חזרתי לספרטט ( לעשות ספורט ) בכייף !!!

 

ריקי קאופמן

יועצת ומורה מוסמכת לשיטת "מוח אחד "  (  (THREE IN ONE  CONCEPT מטעם המרכז בקליפורניה .  מטפלת בכירה בהילינג , קניסיולוגיה חינוכית ,"איזונים", קראניו-סאקראל ,מטפלת מוסמכת לסו- ג'וק.

שחרור מתחים ,חרדות,קשיי למידה, היפראקטיביות, קשב וריכוז, מערכות יחסים ,קבלת החלטות ,מיגרנות, כאבי פרקים , אבחון אלרגיות  ,טיפול במגוון מכאובי הגוף בדיקור קוריאני.

B.A בהיסטוריה של עם ישראל וארץ ישראל באוניברסיטת ת"א.

M.A במנהל ציבורי וחינוכי , ניסיון רב במערכת החינוך.


צטט מאמר זה באתרך | צפיות: 1320

RSS לתגובות

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב.
בבקשה הכנס בשם המשתמש או הרשם לאתר.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.1

 
הבא >