Image Image
 
כל הפוסטים בבלוג
פניה לחברים הדפס דואל
נכתב על ידי esty   

שלום חברים,

שוב אנו קרבים לבחירות לכנסת. נדמה שכבר ראינו הכל ושמענו הכל, ודברי קהלת שאמר - "מה שהיה הוא שיהיה" מתאימים כיום יותר מתמיד.

חשיבה זו מובילה ליאוש ולהסתגרות - כל אחד בביתו, כל אחד בקונכיה הפרטית שלו.

חשיבה זו היא גם "נבואה שמגשימה את עצמה", כי ההסתגרות והיאוש מהיכולת להביא לשינוי, הם הדלק של הקומבינטורים והמושחתים, אשר מנצלים את סלידתנו מהפוליטיקה, מריצים את עצמם ומקבעים את עצמם בצמתים הקובעים את כל מארג חיינו בארץ.

את התוצאות אנו רואים כל יום בכל מקום - אינטרסים זרים, חובבנות וחפיפניקיות, שחיתות אישית וציבורית, רוע לב, פערים חברתיים בלתי הגיוניים ובלתי נסבלים.

לדעתי, הבעיות האמיתיות שלנו הן בראש וראשונה חברתיות! ללא ערבות הדדית, ללא רגישות אנושית, וללא צמצום הפערים בחברה שום כח צבאי לא יציל את המדינה.

 

אז מה עושים?

דבר ראשון - יוצאים מהאדישות. האדישות הורגת!!! עלינו לקחת אחריות על חיינו - לעלות על בריקדות ולהביא לשינוי אמיתי.

בהבנתי, מי שכשל - אין לתת לו את האפשרות להכשל פעם נוספת. מי שהחריב - יתכבד וישב בביתו.

יופי - אז מי כשל? - מבלי להכנס לאישיות זו או אחרת, אנו רואים שהכשל הוא של כלל המערכת הפוליטית.  כאשר הפוליטיקה הפכה למלה מגונה, ופוליטיקאי זה שם נרדף לנוכל ומושחת.

לכן, הדרך הנראית לי כנכונה להיום היא להוריד מ"גדולתן" את המפלגות העתיקות, שעתידן מאחוריהן ולהכניס "דם חדש" ורוח חדשה, לכל תחומי העשיה הציבורית. אין כיום מפלגה אחת המקיימת את מצעה, החל בשלוש המפלגות שחושבות את עצמן לגדולות, וכלה ברסיסי המפלגות וב"מפלגות לרגע". בכולן אינטרסים אישיים (ולא המצע) הם המכתיבים את סדר יומן והתנהלותן.

יש בארצנו אנשים מופלאים - אנשי הגות ורוח, אנשי מעשה ואנשי לב. הייתי רוצה לראות אותם ליד הגה השלטון, במקום הדינוזאורים שהשתלטו על חיינו.

אני מודה ומתוודה - גם אני כשלתי, כאשר בצעירותי העדפתי "לברוח" מהעשיה הציבורית ולהשאר ספון בביתי, כאילו המצב במדינה איננו נוגע לי, ובין כה וכה אין לי יכולת השפעה.

 

כאשר בחנתי את המבחר הקיים התוודעתי ל "תנועה הירוקה" .

 

התנועה הירוקה!

תנועה צעירה, אנרגטית, רעננה, רציונלית, חברתית וחותרת לשלום. אנשיה פעילים בארגוני סביבה זה שנים רבות וצברו בשנות פעילותם הציבורית ניסיון מקצועי רב, הם נאמנים לשמירה על הסביבה ומחויבים לדאגה לחברה ולצמצום הפערים בה - יש להם היכולת להביא שינוי אמיתי ולהישאר איתנו זמן רב.

מובילי התנועה וחבריה, אשר החלו את דרכם ללא כוונות פוליטיות, הגיעו למסקנה שללא שינוי אמיתי אין לנו עתיד, ונזעקו (בדקה ה-90) להציג את מועמדותם לכנסת.

 

אני מאמין בחזון של התנועה הירוקה. אני מאמין במייסדי התנועה ובפעיליה. זוהי קבוצה של אנשים מצוינים, בעיקר צעירים - אקטיביסטים, בעלי חזון אך מציאותיים ואינם שוגים בחלומות.

אני איתם, בדרכם ובמאמציהם לשנות, וגם הצהרתי שברצוני להיות המועמד ה-120 ברשימתם.

 

אני פונה אליכם בבקשה להצטרף כחברים לתנועה הירוקה. אני רוצה מאוד לראותכם לצדי בתנועה פוליטית חדשה זו.

הצטרפות לתנועה נעשית דרך האתר של התנועה: http://yeruka.org.il  באתר זה ניתן לראות את מצע התנועה ואת מוביליה.

 

דמי הצטרפות הם 100 ₪ - לא מעט, אבל לא הרבה.

אני קורא לך לעזור למדינת ישראל - בלעדיך לא נצליח.

 

תודה

ממה

 

קיבלתי במייל דרך חברה, וזה מצחיק לשמוע על משהו שאת שקועה בו ממקום אחר פתאום... למרות שאני מכירה את ממה. הוא באמת איש נפלא ורציני.


צטט מאמר זה באתרך | צפיות: 1599

RSS לתגובות

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב.
בבקשה הכנס בשם המשתמש או הרשם לאתר.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.1

 
< קודם   הבא >