Image Image
 
כל הפוסטים בבלוג
תלמידי חוף הכרמל למען גלעד שליט הדפס דואל
נכתב על ידי esty   
.hide{display:none}
 
 

תלמידי יב' מחוף הכרמל

יקימו סוכת מחאה מול כנסת ישראל

למען גלעד שליט 

ביום 15.10.08 חול המועד סוכות, יקימו תלמידי חוף הכרמל סוכת מחאה מול כנסת ישראל למען שובו של גלעד שליט. מדובר ב 100 ילדים תלמידי שכבת יב' בבית ספר המשותף חוף הכרמל אשר החליטו לוותר על החופש שלהם למען החופש של גלעד שליט, לעשות מעשה ולצאת מהאדישות.

במכתב המחאה הם טוענים "גלעד שליט מוחזק שנתיים וארבעה חודשים בשבי חמאס, בעזה. גלעד נחטף כאשר עלינו לכיתה י'. בסיום השנה הזו, אנו ניכנס למערכת, שממנה גלעד שליט עדיין לא יצא. החיים של גלעד נעצרו בגיל 19. שני ימי הולדת שלו חלפו בשבי, בכלא. אינספור שעות הוא נמצא שם. הוא צריך לשוב הביתה! זה לא עוד מכתב שמיניסטים בו אנחנו מוחים על התנהלות גורם ציבורי כזה או אחר. זהו מכתב הזועק מעמקי ליבנו לעזרה לגלעד ולמשפחתו. זהו מכתב המביע את רגשותינו הכנים ואת הזדהותנו עם משפחת שליט. מכתב זה קורא לכולם לבוא ולהצטרף לזעקה שלנו, הנוער. ולכן, אנחנו פה, בסוכה, למענו.

אין ביכולתנו ואין ברצוננו לשפוט את ההתנהלות למען שחרורו. אנחנו מאמינים שגם הנושאים בתפקיד רוצים לראות את גלעד. אך זמן רב מדי גלעד בשבי! ועדיין לא חזר! אנחנו רוצים להאמין שגם לשובים של גלעד יש חמלה. גם להם יש משפחות וגם הם רוצים לראות את היקרים להם בבתיהם. שני הצדדים חייבים לעשות הכל, לפעול בכל דרך למען גלעד, לשחרר אותו מיד, ולדאוג לכך שמקרים כאלה לא ישנו.

חילוקי דעות, ויהיו הקשים ביותר, לא נפתרו ולא יפתרו באמצעות אלימות. אנחנו, בני הנוער, קוראים לכל המעורבים להיכנס מיד לתהליך הדברות אמיתי, כן, נחוש ותקיף למען שחרורו של גלעד שליט.  כדי שלא תהא עוד משפחה אחת שתחווה את הנורא שחוותה משפחת שליט. המזרח התיכון הוא אזור רווי מתחים ומחלוקות. יש לשים קץ לסבל ולכאב של שני העמים. יש לנו רצון ויכולת לחיות בשלום. בואו ונתחיל כאן ועכשיו. כרמל סלע ראש המועצה: "אנו כחברה מחויבים לעשות הכל על מנת להחזיר את בנינו הביתה, להעלות את הנושא לסדר היום הציבורי. אני קורא לממשלת ישראל, לעשות מהלכים שיביאו לתוצאות מעשיות. על ממשלת ישראל לעשות הכל כדי שגלעד שליט ישוב בקרוב וגורלו לא יהיה כגורלו של רון ארד שכולנו מתפללים כבר כמה עשורים לשובו."                                                                                

יעקוב לדור מחנך יב' בבית ספר המשותף חוף הכרמל: "במסגרת שעת מחנך בנושא גלעד שליט הקראנו קטע של מאיר שלו בו דנו בנושא האדישות של התקשורת ושאלתי את התלמידים מה אנחנו יכולים לעשות למען גלעד שליט בסופו של דבר המכנה המשותף של כל הרעיונות היה לתת יום חופש למען החופש של גלעד שליט בו נקים סוכת מחאה מול משכן הכנסת. אותה שעת מחנך עברה בכל הכיתות ומכיתתי זה הפך להיות שכבתי."

עמית לביא תלמיד יב' 3 מבית הספר המשותף: "כואב לי לראות שהמשפחה סובלת כלכך הרבה זמן, החוסר ודאות וגם חוסר המעש שהחברה מפגינה. הזמנו לסוכה גם את אביו של גלעד- נועם שליט."

שי זיוון: "מתוקף תפקידי כיו"ר מועצת תלמידים ונוער מחוזית חיפה הזמנתי את כל מחוז חיפה ונציגי המועצה הארצית ליטול חלק בפעילות למען שובו של גלעד הביתה"


צטט מאמר זה באתרך | צפיות: 1552

תגובות (2)
RSS לתגובות
1. 11-10-2008 01:33
יש עוד...
כאב איום!!! ויוזמה ברוכה. 
אל נא תשכחו, או אולי אפילו לא ידעתם.. 
שגם  
 
 
 
 
 
Zachary Baumel Tzvi Feldman Yehuda Katz 
 
9619 Days Missing  
9619 Days Missing  
9619 Days Missing  
 
 
 
 
Ron Arad Guy Hever  
8031 Days Missing 4073 Days Missing  
נעדרים. מה מרגישות המשפחות שלהם אחרי 26 שנה???? 
כנסו לפה.... 
 
http://www.mia.org.il/
רשומים
אפרתה
2. 12-10-2008 15:41
אנחנו זוכרים כל הזמן. אבל
נראה שאם בכלל לחץ על הפוליטיקאים יכול לעזור, זה למען גלעד שליט , וכבר בטווח קצר, בעוד שלגבי שאר הנעדרים יש הרגשה שאין לנו הרבה מה לעשות  
(ושאולי רובם אם לא כולם כבר אינם איתנו :sigh
 
גיא חבר מפרדס חנה, נכון?
רשומים
esty

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב.
בבקשה הכנס בשם המשתמש או הרשם לאתר.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.1

 
< קודם   הבא >