Image Image
 
כל הפוסטים בבלוג
אנשי האמת הדפס דואל
נכתב על ידי לירון קסטר   

כאן החיבור לשיטה שיצרתי, אמנות הדיוק הפנימי.

דיוק פנימי - להקשיב לעצמך, לשמוע מתוך הנשמה הייחודית שלך מה את רוצה להשיג ואיך הכי נכון ך לעשות את זה - הוא תהליך אישי.

את התהליך הזה ניתן לחוות במקום נעים ומאפשר ובתוך זמן קצר ביותר, אם עושים אותו בישיבה במעגלי נשים: כשאישה משתתפת במעגל נשים, היא חווה משהו נדיר, שכמעט אינו מתקיים בחיי היומיום. זוהי "סביבת עבודה נקיה", מאפשרת, שניתן להסיר בה את המסכות, קליפות-ההגנה ואפילו טרדות ודאגות, המלווים אותנו במשך רוב היום. מתוך הנינוחות ותחושת ה"מצאתי את הבית הפנימי שלי", היא פתוחה להקשיב. היא מסוגלת להיות שם בשביל אחרות במלואה, וכן במלוא ההקשבה לעצמה.

 

מתוך ההקשבה לעצמה ומתוך המראוה שמסבה לה כל אשה אחרת, יש בהירות גדולה מאד של דיוק וחוסר דיוק בחייה. היא מסוגלת לזהות בקלות את יכולותיה לצד המקומות שהיתה רוצה לשפר. היא רואה מי היא המקורית, כפי שבאה כנשמה לעולם. היא תראה, אולי בפעם הראשונה בחייה, את עצמה מבעד לעיניים חיוביות וללא כל התוויות שאימצה בדרך. היא תדע, גם אם ללא מילים בהתחלה, מהו הייעוד שלה. מהן מטרותיה ושאיפותיה ומהן המתנות שבהן היא התברכה. לכל אחת יש מתנות כאלה וטוב תעשה כל אחת, שתביא אותן למודעות שלה ושל הסביבה שלה. כולנו נרוויח. האשה הפרטית תגשים תסריט שמחכה בתוכה לזמן הנכון, החברה, תתקדם לקראת אנושות של שלום. עד כדי כך כל אחת וההגשמה שלה - חשובות.

 

 

 

כשאישה יודעת את כל שדרוש לה לדעת, היא כבר קרובה לשינוי. קרובה בהרבה מאשר היא מאמינה. כל שהיא תבקש עכשיו, הוא תמיכה וחיזוק האמונה שלה בעצמה.

אני מלמדת את תהליך הדיוק הפנימי דרך תחום מוכר: התקשורת הבינאישית. נוח לנו לבחון את ההתקדמות שלנו בתחום הזה, כיוון שאנחנו עסוקות בו. זהו גם מקום שקל לשנות בו צעד צעד, וכך לחזק את האמונה בהצלחת התהליך.  

כל אחת מתנהגת שונה מול אנשים שונים בחייה. אדם יכול להיות ידידותי מאד מול אדם אחר, ותחרותי וקטנוני מול אדם אחר. במקרה שיפגוש את שני האנשים האלה הרחוב באותו רגע, הוא יחווה אי נוחות: איזה אדם הוא אמור להיות עכשיו?

אי הנוחות הזו מוכרת לכולנו. אנחנו רגילים להשקיע חלק גדול מהאנרגיה שלנו בריצוי, העמדת-פנים ובכלל, משחק "לפי הכללים", כללים שגם אם לא אנחנו קבענו, אנו חייבים לשחק בהם. אחרת, אנחנו גורסים, לא יאהבו אותנו. 

 

 

דיוק פנימי מחייב אותנו להיות "אנשי אמת". לנהוג בכולם מתוך מרכז רגשי שלם, שאינו מושפע מן החוץ, אלא מתחשב בו במידה הסבירה לנו. כך מתפנה לנו משאב אינסופי, שניתן לנצל אותו לתועלות שנבחר.

 

 

מהבלוג "רוח וחומר"

לירון קסטר, מנחת מעגלי נשים בשיטת אמנות הדיוק הפנימי, כתובת דואל זו מוגנת מדואר זבל, אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה 050-4433511 www.caster.co.il   תאור:אמנות הדיוק הפנימי היא שיטה לרכישת יכולת התפתחותית, המסייעת בשיפור מערכות יחסים, שיווק העסק שלנו,
ובכלל, מביאה למודעות את טיב השינוי שכל אחת מבקשת לעצמה ואת הדרך המתאימה לה, לבצעו
את הינך השראה לעצמך ולאחרות
השתמשי בקשיים בחייך ככלים לשינוי
בואי לגלות את האישה הפנימית שבתוכך ולהביא אותה לקדמת הבמה

 


צטט מאמר זה באתרך | צפיות: 1372

RSS לתגובות

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב.
בבקשה הכנס בשם המשתמש או הרשם לאתר.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.1

 
< קודם   הבא >